Кількість
|
Вартість
|
||
|
Аромат
Неймовірна інтенсивність аромату одразу налаштовує на вдумливе та довге дегустування. Перший ніс приваблює цукатами з апельсину та ананасу, плавно переходить у курагу та персиковий конфітюр, що доповнюються ваніллю та горішками в карамелі. Це солодке багатство освіжає легкий фон польових квітів.
Смак
Смак густий, структурний, одразу відчуваєш його вагу та силу. Чудовий баланс дозволяє пити вино соло та насолоджуватися розкішним посмаком.
Витримка
Витримка в дубовій бочці протягом 24 місяців
Чому це вино особливе?
Троянда Карпат – легендарне біле десертне вино, візитівка виноробів Закарпаття та скарб, що представляє виноробство України. Цінний виноград сорту Трамінер рожевий, особливо вдалий рік із відмінним врожаєм, безмежна любов до своєї справи та рецепт 1959 року – ось секрет цього вина.
Наприкінці 1990-х років виноградники Закарпаття занепали, і виготовлення Троянди припинили. Але виноробня Шато Чизай не змирилася, заклала нові плантації та відновила легенду.
Вино витримуємо не менше 2 років у бочках з французького дуба. Троянду Карпат визнавали як найкраще вино України, це популярна позиція експорту та власниця медалей міжнародних конкурсів. Вино здобуло безпрецедентні нагороди світового рівня: відзнаку “Best Wine By Quality” та Золоту медаль Paris Wine Cup – 2022, Срібну медаль London Wine Competition – 2021, Золоту медаль Concours Mondial de Bruxelles – 2023. Платинова медаль «Wine & Spirits Ukraine Awards – 2023». Платинова медаль Japan Wine Challenge – 2023. Золота медаль Mundus Vini – 2024. Золота медаль «Wine & Spirits Ukraine Awards – 2024». Бронзова медаль Decanter World Wine Awards – 2024.
«Троянда Карпат» – амбасадор виноробства України в головному музеї вина у світі – La Cité du Vin.
Виноробня
Chateau Chizay — українська виноробня, заснована 1995-го року в урочищі Чизай, що біля міста Берегово на Закарпатті. Для виготовлення вина використовується виключно виноград з власник виноградників.
На даний момент виноробня має 272 гектари винограду на досконалих теруарах Закарпаття. Випускається близько 1 мільйона пляшок на рік.